עוד מעט הוא מגיע ובכל רחבי המדינה ניתן לשמוע הורים שמתחילים לשקשק מפחד. החופש הגדול מתקרב וזה אומר שצריך לדאוג לילדים לתעסוקה לזמן ארוך מאד. קייטנות אולי סוגרות פינה לשבועיים או שלושה, אבל מה עושים אחרי? מדובר בדילמה הכי גדולה ובחששות הכי כבדים של הורים לתקופה הזאת, כשהאתגר הגדול ביותר הוא במיוחד הימים בהם הילדים נשארים בבית והאחד ההורים נשאר איתם בשביל לשעשע אותם. במיוחד לקראת הזמן הזה, אספנו בשבילכם ההורים כמה רעיונות ממש טובים לפעילויות שיעבירו לכם ולקטנטנים את הזמן בכיף ויהפכו את היום לותר נעים וידידותי לכולם. ושיהיה הרבה בהצלחה!

בנו חדר בריחה ביחד

הטרנד של חדרי בריחה מסרב לדעוך ובצדק. מדובר בפעילות כיפית, מעניינת ומאתגרת ושווה לדעת שאפשר להנות ממנה גם בגבולות הבית. רעיונות לפעילויות לילדים בבית יש לא מעט, אבל תהיו בטוחים שחדר בריחה ביתי הוא אחד המקוריים שבהם. אפשר להמציא ביחד את הנושא של החדר, להכין כמו בשעת יצירה חפצים ודברים לסיפור ולאתגר בני בית נוספים במשחק.

יום סרטי דיסני

נכון, אתם בטח לא רוצים שהם יישבו לצפות כל היום בטלוויזיה, אבל כנראה שהם יעשו זאת ממילא, ואם כבר אז שווה שיצפו בדברים איכותיים. הכירו להם את כל הקלאסיקות הטובות ביותר של דיסני, בייחוד את אלו שאתם גדלתם עליהם והכי אוהבים. הפכו את היום למרגש והכינו פופקורן, חטיפים ותפאורה מיוחדת שתכינו ביחד.

פעילויות לילדים לחופש

יום משחקי קופסה

לא חבל לשחק בכל המשחקים השווים רק ביום כיפור? יום בבית עם הילדים הוא ההזדמנות המושלמת לפתוח את ארון המשחקים, להוציא את הקלאסיקות הכי טובות כמו מונופול, טאקי וקאטאן ולהראות לילדים שלכם שיש עולם מחוץ למסכים ולטלפונים הניידים שלהם.

סדנאות יצירה

אתם לא חייבים להיות אמנים גדולים בעצמכם בשביל ללמד את הילדים שלכם כמה כיף ליצור דברים חדשים. אפשר לקנות חומרים בחנויות יצירה שונות ולהכין כל מיני יצירות אמנות כיד הדמיון החופשית, אפשר להיכנס לאתרים וסרטונים ביוטיוב שמסבירים איך יוצרים דברים כאלה ואפשר גם לרכוש בכל מיני חנויות דגמים של מטוסים או ספינות מעץ לבנייה וצביעה בבית.

הרכיבו פאזל

מחפשים איך להעביר את הזמן? תנו לילדים פאזל מגניב של 500 חלקים. ממש מחפשים איך להעביר את הזמן? תנו לילדים פאזל של 2000 חלקים! תהיו בטוחים שברגע שהם יתאהבו ברעיון בעזרתכם כמובן, יהיה להם קשה לעצור לפני שהפאזל יהיה שלם לחלוטין. בסוף תוכלו גם למסגר אותו ולתלות אותו לאות גאווה בחדר של הילדים.

תחרות מטלות הבית

הכריזו על יום תחרות של מטלות הבית, בו הזוכה יקבל פרס מיוחד. כך גם תעסיקו את הילדים וגם תצליחו לסדר תוך כדי את הבית וכולם יהיו עסוקים ומרוצים.