מתלבטים מה להכין לארוחת צהרים או ערב? ובכן, באמצעות אתרי המתכונים הטובים בישראל תוכלו לקבל השראה כמו גם לגוון את התפריט באופן קל ופשוט. מי נכנס לעשירייה הפתוחה? על כך – בסקירה הבאה.

אתרי מתכונים: כך תוכלו להכין את מיטב המתכונים בלחיצת כפתור

השאלה "מה אוכלים היום?" היא שאלה שכל אחד מאיתנו נשאל או שואל את עצמו, וזאת כתוצאה ממיצוי של המתכונים אותם אנו יודעים כבר לדקלם ולהכין בע"פ. להכין שוב ושוב את אותם מתכונים לא רק גורם לתחושה של מיצוי אלא גם לאובדן של ערכים תזונתיים החשובים לתפקוד התקין ולאורח חיים בריא. אם בעבר בכדי לקבל השראה נדרש היה לבצע רכישה של ספר מתכונים, כיום באמצעות הקדמה האינטרנטית ניתן לשלוף בקלות מתכונים בשריים, צמחוניים, טבעוניים ואפילו בינלאומיים. בכדי לסייע לכם לגוון את הפריט ולהכין את המתכונים המוצלחים ביותר, להלן העשירייה הפותחת של אתרי המתכונים האהובים בישראל:

מעדני גורמה

זה אחד הטיפים הטובים שלנו: אם לא הכרתם עדיין את המתכונים של "מעדני גורמה" – זה בדיוק הזמן. מדובר באתר המאגד עשרות מתכוניי בשר, כולל מתכונים מיוחדים אותם ניתן להכין במספר דקות ועד למנות דגל של השפים הגדולים ביותר אותן תוכלו להגיש בארוחת חג. לכל מתכון מצורף גם סרטון שדרכו תוכלו ללמוד כיצד להכין את המתכון, כולל רכיבים מדויקים שדרכם תוכלו להכין ארוחה מושלמת ומדויקת מבחינת הטעמים.

אימהות מבשלות ביחד

קבוצת הפייסבוק שכבשה את המדינה והוקמה ע"י יערה דרור, מונה כיום מעל 600,000 חברים החליטה לצאת מגבולות הרשתות החברתיות ולהקים אתר עם מיטב המתכונים. מדובר במתכונים קלים להכנה שגם מי שמעולם לא נכנס למטבח יכול להכין, כאשר בנוסף למתכונים ניתן גם לקרוא את התגובות של גולשים שהכינו את המתכון כמו גם טיפים מעולים אותם ניתן ליישם במטבח.

אתרי המתכונים הכי טובים: העשירייה הפותחת

פודי

מדובר באחד מאתרי המתכונים הגדולים בישראל. האתר מאגד מתכונים בריאים לצד מתכונים אותם ניתן ברבע שעה בלבד. הייחוד של האתר נובע גם מהמגוון העצום של המתכונים כמו גם ערוצים ייעודים עם מיטב השפים בישראל.

מתכונים ב 10 דקות

קצרים בזמן? ובכן, מתכונים בעשר דקות מהווה דרך מעולה לבשל מתכון מהיר במינימום זמן. האתר מחולק לקטגוריות של ארוחות, אוכל ביתי, מתוקים ומדריכים והוא נגיש ופשוט להפעלה.

השולחן

אתר ותיק המאגד אלפי מתכונים מכל רחבי העולם, כולל מתכונים לארוחות גורמה אותן תוכלו להכין לגמרי בעצמכם. שימו לב כי רמת הקושי באתר היא יחסית גבוהה, ועל כן הוא מתאים בעיקר בעבור בשלנים מנוסים.

על השולחן

אתר המאגד מתכונים אבל גם מדריכים שונים בנושא אוכל – החל מבחירת עשבי מאכל ועד שיטות בישול שונות. בנוסף, באתר מופיעות כתבות עם מיטב השפים בישראל לצד תחרויות ופעילויות.

מבשלים

מבשלים הוא אתר אוכל שמציג את המתכונים של השף חיים כהן באופן נגיש ועם מילון מונחים שדרכו גם בשלנים חובבים יכולים ללמוד על רזי המטבח, ולהתמקצע.

מתכוניישן

אתר מקסים המציג מתכונים של השפית שי לי ליפא לצד שפיות מוכרות נוספות. האתר מתעדכן בכל סוף שבוע במתכונים חדשים אותם נתן להכין לקראת הסופ"ש, ולכן מומלץ מאוד לעקוב.

ויגן פרנדלי

אתר מתכונים מעולה בעבור טבעוניים – אבל לא רק. כידוע, יותר ויותר אנשים בוחרים לעבור לתזונה טבעונית ולכן דרך האתר תוכלו גם אתר להכין מתכונים טבעוניים טעימים ומהירים להכנה אותם ניתן יהיה להגיש כתוספת או אפילו כמנה עיקרית.

חן ואלון

חן ואלון הם זוג שהחליט לחלוק את האהבה שלהם לאוכל ביתי עם הציבור הרחב, וזאת באמצעות אתר נגיש המציג מתכונים נהדרים – החל מארוחות צהרים ועד לארוחות צמחוניות וטבעוניות.