פעילות לילדים בזמן חופשת חנוכה מהווה הזדמנות מעולה להרחיק את הילדים מהמסכים כמו גם ליצור זמן איכותי, בייחוד על רקע השגרה השוחקת אשר יוצרת לא פעם פערים בין הרצון של הורים ליצור ביחד עם הילדים זמן של ביחד לבין המציאות. על כן, הזדמנות בדמות רכישה של כרטיסים  למופע של רוי בוי מהווה הזדמנות נהדרת בעבורכם לנצל את האווירה החגיגית של חג החנוכה ולצאת לחגיגה של ממש ביחד עם הילדים, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית. מה מחכה לכם בפארק? להלן כל הפרטים.

רוי בוי בפארק ראשון לציון – הזדמנות אותה אסור לפספס

רוי בוי הוא כוכב ילדים אהוב ומוערך מאוד שמצליח מזה שנים רבות להוביל את ענף הילדים ולא בכדי. מדובר בכוכבי ילדים מסוג אחר אשר משלב בין אלמנטים של טבע הרפתקאות וכן לא מעט מסתורין אשר הפכו אותו לכוכב ילדים אהוב במיוחד, לא רק בקרב הדור הצעיר אלא גם בקרב הדור המבוגר. רוי בוי בפארק הוא מופע ייחודי ובלתי נשכח שבמסגרתו יופיע רוי בוי ביחד עם ג'אנגו הסוס בחיפוש אחר אוצרות וסוסת הזהב, כאשר לאורך כל המופע מלווה רוי בוי עם רקדנים כמו גם מוזיקה והרקדה שהופכת את המופע למופע נחשק ומבוקש, כפי שניתן לראות עם הביקוש הגבוה לכרטיסים אשר נמכרים כבר עכשיו.

החדשות הטובות הן שאם התרגלתם לשלם בעבור אטרקציות בחנוכה סכומי כסף לא מבוטלים שיכולים להגיע גם למאות שקלים בעבור כל משפחה, כעת ניתן לבצע הזמנה של כרטיסים דרך האתר וזאת בעלות כספית אטרקטיבית בעבור מי שחבר במועדון הלקוחות מכס או בנק לאומי. העלות הנוחה לצד שפע אטרקציות הכוללות בן היתר את המופע המרכזי של רוי בוי לצד מתחמי פעילות לילדים ולהורים הם אלו אשר הופכים את הפארק בראשון לציון לחוויה אשר תשרת היטב בזיכרון שלכם ושל הילדים, כפי שיעידו הצופים אשר נכחו במופע בזמן חופשת הקיץ וסיפרו על רמת שביעות רצון גבוהה מאוד, הן כתוצאה מהמופע המושקע והן כתוצאה מהיכולת של רוי בוי להעביר מסרים חיוביים ובעלי ערך מוסף.

 

 

חגיגה של אטרקציות בפארק ראשון לציון

הפאנק בראשון לציון מתעורר לחיים באמצעות שפע של מתחמים ופעילויות לכל המשפחה. בפארק תמצאו אטרקציות שוות במיוחד אשר כוללות בין היתר מתחם של חיפוש אוצרות שם תוכלו לזכות בפרסים, מתחם אוכל, מתחם שבו אפשר לקטוף את פירות העונה לצד פינת חי. רוי בוי פארק מהווה דרך מצוינת ליצירה של זמן איכות משפחתי ומהנה, כל זאת במסגרת של עלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על ניצול כל רגע בפארק אשר ממוקם בלב הארץ. ניתן להגיע למופע ולפארק עצמו ברכב הפרטי או בתחבורה ציבורית, ובכך  להוביל ליצירה של מענה המאפשר לכם לנצל כל רגע ביחד עם בני המשפחה בזמן חגיגות חג החנוכה.

לסיכום

המופע המרכזי של רוי בוי בפארק ראשון לציון הוא המופע המושקע ביותר בחג החנוכה, ועל כן בעבורכם כהורים אשר מחפשים מה לעשות עם הילדים, זה הזמן לבצע הזמנה של כרטיסים דרך האתר, ובכך להוביל ליצירה של מענה שבמסגרתו ניתן יהיה ליצור חוויה משפחתית מגבשת בלב הארץ. מדובר בהזדמנות שאותה אסור לפספס, ועל כן היכנסו כבר עכשיו לאתר, הזמינו כרטיסים והתחילו להתרגש לקראת החוויה בדמות של גיבוש משפחתי ומהנה המתבצע בחסות של כוכב ילדים ענק, לצד שפע של אטרקציות ופעילויות שיכולים להתאים גם לגדולים וגם לקטנים.