ויזה להודו

בשעה טובה השתחררתם מהצבא ועכשיו הגיע הזמן לתכנן את הטיול שלכם. מתלבטים מהו היעד האטרקטיבי ביותר? אנחנו כאן עם סקירה של ארבעה יעדים אטרקטיביים לצורך טיול בלתי נשכח.

טיול אחרי צבא – היכרות עם תרבויות שונות בעולם

טיול אחרי צבא נחשב לאבן דרך בתרבות הישראלית. מדי שנה יוצאים מגבלות ישראל עשרות אלפי חיילים משוחררים אשר מחפשים שקט, הנאה ולא מעט הרפתקאות לאחר תקופה עמוסה בצבא. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט יעדים אשר התאימו את עצמם לאוכלוסייה הצעירה ולכן מציעים אפשרות לטיול מושלם ובלתי נשכח. במידה והשתחררתם לאחרונה מצה"ל ואתם מתכננים את הטיול הגדול, להלן ארבעה יעדים אטרקטיביים אליהם תוכלו לטוס לטובת טיול מושלם:

הודו

הודו נחשבת ליעד מספר אחד בעבור טיולים אחרי צבא, וזאת בשל העובדה כי מדובר במדינה זולה מאוד כמו גם עצומה מבחינת גודלה. עם זאת, שימו לב כי במידה והחלטתם לטוס להודו אתם מחויבים להוציא ויזה להודו – כאשר הוויזה היא למשך שלושה חודשיים או חצי שנה לכל היותר. הודו היא יעד מושלם לטיול אחרי צבא בשל התרבות ההודית המרתקת, הכנסת האורחים וכמובן האהבה לקהל הישראלי. בהודו ניתן למצוא לא מעט מסעדות ישראליות כמו גם גסט-האוסים בבעלות של ישראלים, ולכן מדובר ביעד אטרקטיבי הן מבחינת המחיר והן מבחינת הטיולים, החופים, האוכל וכמובן האנשים המדהימים אשר מגיעים להודו מכל רחבי העולם.

להוציא ויזה להודו

דרום אמריקה

אם אתם מחפשים טיול אשר משלב אטרקציות בלי סוף – דרום אמריקה היא בשבילכם. היבשת העצומה הזו מורכבת ממדינות כמו ברזיל, ארגנטינה, פרו, בוליביה ועוד כאשר כל מדינה מציעה אטרקציות בדמות טרקים, ספורט ימי, מסעדות מצוינות ולא מעט מועדונים ומרכזי תרבות. ביחס להודו, מדובר בטיול יקר כמעט פי 4 מאשר המזרח ולכן אם אתם מתכננים לטייל בדרום אמריקה קחו בחשבון כי העלות הכספית יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים.

ארה"ב

אחד הטיולים המרתקים ביותר אליהם תוכלו לצאת בטיול אחרי צבא שלכם הוא לארה"ב. ארה"ב היא ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות ולכן היא מציעה לחיילים אחרי צבא אין ספור אפשרויות לטיול – בין אם זה טיול במדבר או לחילופין במקומות עירוניים ותוססים כמו ניו יורק, לאס וגאס ומיאמי. אחד הטרנדים החמים של טיול אחרי צבא בארה"ב הוא לשכור קרוואן, אולם גם כאן מדובר בהוצאה כספית לא קטנה ולקחת יש לקחת זאת בחשבון.

אפריקה

מחפשים טיול אחר אשר משלב גם התנדבות? ובכן, זה הזמן לתכנן את הטיול שלכם ביבשת אפריקה. מעבר לנוף עוצר הנשימה, תוכלו לקחת חלק בהתנדבות עם ילדים ובכך לשדרג את הטיול שלכם באמצעות עזרה וסיוע לאוכלוסיות מוחלשות. אם החלטתם לטוס לאפריקה, יש לקחת בחשבון כי נדרש מכם לבצע חיסונים פרק זמן קצר לפני המסע.