בין אם אתם רוצים לצאת לבלות עם הילדים בחופש הגדול, ובין אם מדובר בבילוי של סוף השבוע – לא תמיד זו מסתמנת כמשימה פשוטה, ולו בשל העובדה שהילדים משתעממים בקלות, והטיול הופך למעיק עבור כולם. כיצד תוכלו לצאת מהבית עם הילדים לבילוי משפחתי וליהנות? אספנו כמה טיפים טובים.

בילוי שמתאים לכולם

כדי ליהנות יחדיו, חשוב למצוא בילוי שנותן מענה לכולם. למשל נציין לטובה קניונים בבאר שבע, שמספקים פעילויות לילדים, הצגות ועמדות יצירה, ואילו המבוגרים יוכלו ליהנות משיטוט בין החנויות. דוגמא נוספת הם פסטיבלים מסוגים שונים, למשל פסטיבל האור שמתקיים מידי שנה בירושלים או אפילו הלילה הלבן שנערך בתל אביב – אלה ללא ספק יכולים להיות בילויים נפלאים לילדים, ולו משום שהם מכילים שלל גירויים ויזואליים מרתקים.

להקציב את הבילוי בזמן

החלטתם לצאת לטיול מבלי לדעת מתי הוא עתיד להסתיים? סביר להניח שתשמעו בכל 10 דק "מתי מגיעים?", וכדי להימנע מזה, כדאי לתכנן את הטיול מראש ולהגדיר זמנים. לומר לילדים היכן מטיילים וכמה זמן יימשך הטיול, כך יהיה להם אומדן של משך הזמן שישהו מחוץ לבית.

תמיד לדאוג לתוכנית ב'

יצאתם לטיול בספארי, ופתאום הילדים החלו להשתעמם? הביאו עמכם פעילויות בעבורם, בין אם זה משחק קופסה, פעילויות יצירה, משחקי קופסה או אפילו פאזלים – זו יכולה להיות דרך נהדרת להפיג את השעמום ולספק להם פעילות חלופית. כמו כן, כדאי לברר מבעוד מועד על מקומות ובילויים שסמוכים למקום שבו אתם מתכננים לבלות, כך שאם מדובר במקום מאכזב – תמיד תוכלו להגיע אל המקום הסמוך ולהציל את החוויה.

טיפ: טוב לשמור ברכב קופסה מלאה במשחקים, דפי צביעה, טושים ופעילויות לילדים. כך גם אם תשכחו את אחד המשחקים בבית, תמיד יחכו לכם פעילויות נוספות ברכב הפרטי.

החופש הגדול!

אנחנו נמצאים בפתחו של החופש הגדול 2019, וכדי לסייע לכם לבלות את החופשה באופן המיטבי, ריכזו כמה פעילויות שיכולות להיות נהדרות בעבורכם.

  • בילוי בפארק קרסו למדע בבאר שבע – במקום יהיו תערוכות ייחודיות, סדנאות ושלל פעילויות מרתקות לילדים.
  • היער – מקום קסום וייחודי ברעננה, בו הילדים מתחפשים לדמויות שונות ויוצאים למסלול מאתגר וחווייתי.
  • חדרי בריחה – פעילות נהדרת לכל המשפחה, במהלכה עליכם לפתור חידות וצפנים ולהצליח להימלט מהחדר תוך 60 דקות.
  • תערוכת הלגו בחולון – מגוון מיצגי לגו ייחודיים לצד מתחם משחקים ויצירה המהווה אטרקציה מיוחדת לילדים ולמבוגרים.
  • מוזיאון ארץ ישראל בתל אביב – חוויית ליל קיץ שמתאימה לכל המשפחה, במהלכה תוכלו ליהנות ממיצגים מרהיבים וייחודיים.
  • פיקניק בפארקים וגנים לאומיים (כמו פארק הירקון, הפארק הלאומי ברמת גן וכו').
  • בילוי במרכז המבקרים של "ידיעות אחרונות", המספק לילדים הצצה אל עולם העיתונות הכתובה.

בילוי עם הילדים יכול להיות חוויה נפלאה ובלתי נשכחת. היערכו לקראת הבילוי מראש ותכננו אותו לפרטים – כך תוכלו ליהנות מזמן גיבוש משפחתי.