זה הזמן הזה בשנה: החופש הגדול הגיע. כדי להימנע מילדים משועממים שרובצים על הספה או ישנים עד מאוחר, טוב להכיר את כל הדרכים האידיאליות להעסיק אותם, החל מפעילויות שניתן ליישם בבית ועד לאטרקציות חינמיות שמתאימות לכל המשפחה. קיץ 2019 כבר כאן!

פעילויות ביתיות

לפני שנספר לכם על כל האטרקציות החינמיות שתוכלו לחוות במהלך החופש הגדול, כדאי למצוא כמה רעיונות לתעסוקה בחלל הביתי. משום שמדובר בקיץ, והטמפרטורות עולות באופן ניכר, מוטב לאפשר לילדים לינהות מפעילויות מים בחצר. אם יש לכם סוגים שונים של מתנפחים לגינה, תוכלו לאפשר להם לשחק עמם, ויותר מזה – נסו לארגן מעין קייטנה שכונתית. מה זה אומר? ובכן במשך שבוע, כל אחד מההורים יעביר פעילות אצלו בבית לכל הילדים ( מעין קייטנה בקונספט חברתי). אחד יוכל להעביר סדנאות יצירה, אחר יתרום מזמנו כדי ללמד את הילדים לבשל וכו'. כך תוכלו להרוויח קייטנה לאורך שבוע מבלי לקרוע את הכיס.

פסטיבל האור בירושלים

החל מ 26.6 ועד 4.7 יתקיים בירושלים פסטיבל האור, שהכניסה אליו היא חופשית ואינה כרוכה בעלויות. מדובר בפסטיבל מרהיב שמתקיים בפעם ה-11, ובו ניתן ליהנות ממגוון רחב של מיצגי אור ייחודיים, וזו ללא ספק חוויה שאתם לא רוצים לפספס.

פסטיבל רחובות לפסלים חיים

בתאריכים 2-4.7.19 בשעות הערב (וליתר דיוק בין 18:00 ל 22:00) יתקיים פסטיבל פסלים חיים ברחובות (ברחוב יעקב). הפסטיבל רץ כבר 10 שנים והוא נחשב להצלחה, בייחוד בשל הקונספט המדליק שמושך אליו משפחות רבות. בפסטיבל תוכלו לראות יותר מ 100 פסלים חיים ומיוחדים, כשכמובן במקום ייערכו מופעים עוצרי נשימה כמו מופע קרקס ומופעי אקרובטיקה.

מופע קסמים בגבעתיים

אנשים מבלים ברחוב בשעת ערב.

אם תרצו לקחת את הילדים למופע קסמים מרהיב ללא עלות, כדאי שתדעו בעיריית גבעתיים דאגה לשלל פעילויות חינמיות לילדים, כשבין היתר מתקיים מופע קסמים ברחבת קניון עזריאלי (בגבעתיים כמובן) ב3.7.19 בשעה 17:30.

ערב סקייטריות בתל אביב

עיריית תל אביב מארגנת אירוע מיוחד במתאים לכל הגילאים ולכל הרמות: ערב סקייטריות. האירוע יתקיים בתאריך 4.7, והמשתתפים יוכלו להשאיל סקייטבורדים ולקבל הדרכה ממדריכים שיהיו במקום, וכמובן – זה לא יעלה לכם שקל!

הופעות חינמיות

קיץ 2019 עשיר בפעילויות ואטרקציות חינמיות, כשכמובן תוכלו לשלב גם פעילויות משפחתיות כמו טיולי טבע, פיקניק בחוף הים וצפייה בסרט בסלון הביתי. לא חייבים להוציא כספים על אטרקציות