העולם המודרני עשיר בחוויות, ולצערנו כיום בילויים עשויים לגבות מאיתנו עלויות גבוהות, עלויות שרבים לא מצליחים לעמוד בהן. במקום לוותר על יציאות, או לצמצם את כמות הבילויים, ריכזנו בעבורכם כמה הצעות חסכוניות במיוחד. אז לאן כדאי לצאת מבלי לקרוע את הארנק? הנה מדריך בנושא.

הרצאות על הבר

בלא מעט ערים בישראל, כמו גבעתיים ובאר שבע, החלו מסורת ייחודית של הרצאות על הבר. רוב ההרצאות הללו לא עולות כסף, ובדרך כלל הן מתקיימות בשעות הערב המוקדמות ובזמן HAPPY HOUR. כלומר, לא רק שהרווחתם הרצאה מרתקת בחינם ובילוי בבר שכונתי ייחודי, אלא שתשלמו פחות ממה שהייתם משלמים בבילוי בפאב בשעות הערב המאוחרות. זה הזמן לנעול נעלי עקב, למצוא אאוטפיט מדליק ולחפש הרצאות על הבר, משום שמדובר בבילוי זול ומהנה במיוחד. כדאי להגיע למקום יחד עם חבר או חברה, משום שלרוב הפאבים מציעים מבצעים של 1+1 על המשקאות, מה שיוצא משתלם במיוחד.

פסטיבלים

מידי שנה, ובייחוד בתקופת הקיץ, נערכים פסטיבלים שונים ברחבי הארץ, החל מפסטיבל האור ועד ללילה הלבן הגדול בתל אביב (שאגב אירועי לילה לבן מתקיימים בערים נוספות). בדרך כלל מדובר באירועים חינמיים לחלוטין (למעט הופעות גדולות במיוחד), כך שזה ללא ספק בילוי אולטימטיבי הן בעבור זוגות, והן בעבור משפחות. ההוצאה היחידה שלכם תכלול את הנסיעה למקום ואת המאכלים שתבחרו לאכול (אם בכלל).

להיות קהל בתוכנית בידור

אוהבים לצפות בתוכניות טלוויזיה כמו "ארץ נהדרת"? "הכוכב הבא"? "האח הגדול"? ובכן, תוכלו להשתתף בתוכניות הללו בתור קהל, ולראות מופע שלם של אמנים איכותיים מבלי שתצטרכו לשלם על כך. כל מה שצריך לעשות, זה להירשם מבעוד מועד, ופשוט להגיע בזמן שנקבע בעבורכם.

סיור בגלריות

אם אתם מעריכים אמנות ייחודית, טוב לדעת שיש לא מעט גלריות שהכניסה אליהן אינה כרוכה בעלות מסוימת (בשונה ממוזיאונים), כשניתן להגיע בשעות הפעילות, להיכנס למתחם ולהתרשם מהתערוכות השונות. זה יכול להיות בילוי נהדר עבור זוגות, ואפילו לערב בנות.

בילוי בטבע

ישראל התברכה בטבע עשיר וייחודי, החל מהנוף המדברי המרהיב ועד לנוף ירוק ומלא בצמחייה. יש מגוון רחב של שמורות טבע וגנים לאומיים בישראל, כשהכניסה אל חלק מהמקומות הללו אינה כרוכה בתשלום. תוכלו לצאת לבילוי בטבע, כשאף מומלץ להביא עמכם מזון ולערוך פיקניק חווייתי עם המשפחה.

דייט זוגי בחוף הים

למרות שיש חופים שהכניסה אליהם כרוכה בתשלום, ישנם חופים ללא עלות. תוכלו להגיע אל אחד מהחופים הללו כשאתם מצוידים בבקבוק יין, פירות, ירקות, ברוסקטות ומאכלים ייחודיים, וליהנות מדייט רגוע, חסכוני ומהנה במיוחד.

לא חייבים לקרוע את הארנק על מנת לצאת לבילוי, משום שניתן לבלות בפחות מ100 שקלים ואפילו בחינם. חפשו את האטרקציות החינמיות באזור מגוריכם, כך תוכלו לתכנן את הבילויים בקרובים באופן מושכל וחסכוני.