מוזיקה היא חלק בלתי נפרד מחיינו ואין מי שלא שומע לפחות פעם אחת ביום מה התחדש בתחנת הרדיו האהובה עליו. פופ, מזרחית או אפילו רוק כבד, יש מקום לכולם בין שלל תחנות הרדיו הפועלות בישראל כיום. אז מהן תחנות הרדיו המומלצות ביותר? ובכן, המשיכו לקרוא.

רדיו

חמשת תחנות הרדיו המומלצות בארץ

כל סגנון מוזיקלי שהוא, בא לידי ביטוי ברדיו הישראלי וישנן תחנות רדיו אשר משדרות סגנונות מיוחדים ופונות לקהלים מיוחדים, כשאת כולן תמצאו ברדיו הד – אתר להאזנה לרדיו אונליין. אספנו לכם כמה תחנות מומלצות ביותר לטעמים מוזיקליים שונים:

  1. רשת ג – אוהבי המוזיקה הישראלית יודעים כבר שנים שרשת ג מביאה את כל המיטב של המוזיקה בארצנו לקדמת הבמה. עם תוכניות ספיישל מיוחדות, ותוכן עדכני לצד שירים מהערב, אין מצב לפספס את האיכות המיוחדת של אמני ארצנו בתחנה.
  2. גלגל"צ – הבית של החיילים, התחנה שנותנת מקום לכל הטרנדים העדכניים ומאפשרת לחיילים ולאזרחים להנות מכל הלהיטים הגדולים במקום אחד. לא אחת גלגל"צ מאחדת אומנים ולהקות, ומבצעת שידורים חיים לחיילים, עם תוכניות כמו "מצעד השבוע" ו"קולות החיילים".
  3. אקו 99 – התחנה בעלת האג'נדה הירוקה משדרת תוכנית בוקר מצליחה לצד תוכניות מוזיקת להיטים חמים. כל התוכן הכי נכון לרגע נמצא שם ואם אתם בקטע של מסיבת להיטים בכל שעה של היום- אקו 99 עושים את העבודה מצוין.
  4. כאן 88 – תחנת רדיו שאמנם עברה שינוי בשנה האחרונה, אך עדיין משדרת מוזיקת איכות מגוונת מהארץ ומהעולם. רוק, ג'אז, אלטרנטיב ואפילו בלוז, הכל תחת קורת גג אחת. אמנים ישראלים ובין לאומיים בעלי רקורד ביצועי מרשים ושירים שאי אפשר לשכוח.
  5. 100 FM- קול השלום לשעבר, משדרת מוזיקה מכל רחבי תבל בכל שעות היממה, עם תוכניות קלאסיות כמו "Voice of Peace" אי אפשר שלא להאזין לתחנה.

לא מתנתקים לרגע

מוזיקה היא המנוע שלכם? לא יכולים להתנתק ממנה אפילו לא בעבודה, ואתם רוצים להיות כל הזמן מחוברים? עם האזנה לרדיו אונליין, תוכלו להאזין לכל תחנות הרדיו הפופולאריות, ולא משנה היכן אתם נמצאים פיזית. ברדיו הד אפשר לשמוע מוזיקה בכל תחנה בארץ מכל מכשיר סלולרי או מחשב, דרך חיבור פשוט לאתר האינטרנט. כאשר במהלך הנסיעה לעבודה לא תמיד מתאפשר לשמוע את כל תחנות הרדיו, ולו בשל מיקומכם הפיזי, טוב לדעת שבאמצעות האזנה לרדיו אונליין, תוכלו להאזין לכל תחנה שתבחרו.