ארוחת ערב רומנטית ובריאה

אז החלטתם להשקיע בזוגיות ומהר מאוד הבנתם שאין כמו אוכל טוב לצד כוונה טובה בכדי לקרב בין שני לבבות. אי לכך בין אם אתם חובבי בישול ובין אם אתם חובבי אוכל טוב, אתם מוזמנים ללמוד כיצד להכין ארוחה רומנטית שעושה חשק להבעיר אש בקמין, לערוך שולחן יפה, להוסיף שני פמוטים ופשוט להיות האחד עם השנייה, כאשר מראש נחדד שאם מדובר בגבר שעומד להכין ארוחה, עבורו החיים הרבה יותר קלים, וזאת כי לא פעם מספיק שהגבר רק יראה כוונה ויגיש משהו אכיל, בכדי שהוא יקבל במידי כמה נקודות זכות. טוב ונחמד אך מבקשים להוכיח שלצד הכוונה גם עומדת מנה טעימה? להלן כמה המלצות טעימות ובריאות, כי לאהוב מישהו זה לדאוג לו באמת ולחשוב לא רק על הכאן ועכשיו, אלא גם על ההשלכות.

סיפור מסגרת

ארוחה רומנטית היא ארוחה שניתן לאכול ממנה עוד ועוד וללא שום רגשות אשם, ועל כן מוטב להגיש ארוחה שהיא נטו טבעונית. באופן שכזה גם יש לארוחה סיפור מסגרת, גם אין מקום לבעיה מוסרית וגם ניתן להתמקד במאכלים בריאים, כך שרק נותר למצוא מתכונים מובילים, כאלו שהם זוגיים ומחברים. שנפנק אתכם עם מתכונים טבעונים מיוחדים? ובכן להלן שלושה שיגרמו לכם להתאהב (במתכון כמובן):

מתוק מתוק טעים טעים

אין ארוחה רומנטית ללא קינוח, ואין שום סיבה שהקינוח לא יהיה לב הארוחה, בשילוב יין אדום כמובן. מה מכינים? חטיף באונטי אלוהי! אלו מצרכים צריך? קוקוס טחון, קרם קוקוס, סירופ מייפל ו200 גרם שוקולד מריר (עבור הציפוי). מדובר במוצרים פשוטים שניתן להשלים בכול צרכנייה, כך שאם מחפשים אחר פתרון פשוט, מהיר וסופר רומנטי, הכינו וארגנו את חטיפי הבאונטי בצלחת יפה לצד שתי כוסות יין אדום, ביחרו בקפידה את הבקבוק המועדף ואתם מסודרים. מה עם הבריאות אתם שואלים? אין שום רע בחטיף באונטי, לא עבור הגוף ולא עבור הנשמה.

ארוחת ערב רומנטית ובריאה

לאכול עם הידיים להרגיש עם הלב

אנו מאמינים שלסכום אין מקום בארוחה רומנטית, וזאת כי אם באמת רוצים להרגיש אחד את השנייה, מוטב להסיר מחסומים, להתנער מנורמות ופשוט להיות טבעיים – לאכול עם הידיים. מכאן שאחת האופציות המהנות (והטעימות) היא להכין מיני קישים טבעוניים שמכילים גבינת קשיו ונגיעות בטטה. צרפו ליד זה ענבים (או כל פרי שאוהבים), בקבוק יין לבן ואתם מסודרים.

פשוט פיצה

אהבה אינה צריכה להיות מסובכת וכך גם לא ארוחה רומנטית. הקסם הוא להכין בצק מקצועי, להשקיע ברוטב איכותי ומעל לפזר כל מה שהצד השני אוהב, הן מבחינת גבינות והן מבחינת תוספות. כיצד זה טבעוני? לא חסרים תחליפים לגבינה. ברגע שהפיצה תצא מהתנור והבית יתמלא בריח טעים, היו בטוחים שאתם את שלכם עשיתם. מה ליד? בקבוק בירה קרה, אם כי גם ניתן להשקיע במשקאות מעט יותר מתוחכמים.

טיפ מהשף

מתקשים להחליט? תנסו להיזכר מה הצד השני אוהב, תשלחו לו הזמנה, תערכו יפה את השולחן (או את השטיח שבסלון), תזמינו את קופידון ואתם בכיוון הנכון. ומה עוד? תמיד תוכלו לצאת לבלות לאחר הארוחה, ליהנות מבילוי בפאב השכונתי או אפילו סתם לטייל בפארק הסמוך לאזור מגוריכם.