רצועות לכלבים ביונימל

כל מי שבחר בחיבור המיוחד ובחוויה הנפלאה של גידול כלב, יודע היטב שלצד הקרבה הגדולה והחברות יוצאת הדופן, מדובר גם בהוצאה כלכלית לא מבוטלת מדי שנה. מצד אחד, יש לשלם כל כמה חודשים על טיפולים וחיסונים כשאין יותר מדי איך לקצץ בהוצאות הללו. מצד שני, נתח משמעותי מההוצאות הוא כמובן הרכישה של ציוד משלים כמו קולרים, מלונות, ביגוד וצעצועים, שפה דווקא יש אפשרויות לא רעות אם רק מקפידים על סקר שוק ובחירה בשירות משתלם. אז, אם גם אתם מחפשים את החיסכון ברכישת ציוד לכלב ותוהים אם בכלל אם מדובר בדבר מה אפשרי, דעו קודם כל שכן והנה כמה טיפים לאיך תוכלו לעשות את זה.

רכשו מאתרי האינטרנט המובילים

היום, יותר ויותר בעלי כלבים ובאופן כללי כאלו המחפשים מוצרים שונים, כי רכישה באינטרנט מוזילה משמעותית את סל הקנייה כאשר אין חנות פיזית וצוות עובדים לתחזק. כך, תוכלו לרכוש רצועות לכלבים ביונימל, חנות אינטרנטית נוחה ונגישה המאפשרת לכם לרכוש ציוד איכותי בהוזלה משמעותית של עד עשרות אחוזים ולא רק רצועות. תמצאו שם גם קולרים מעוצבים, בגדים מיוחדים ומדליקים, צעצועים רכים או קשיחים, קערות אוכל ומים ועוד. היתרון המשמעותי כאן אגב הוא שמדובר במשלוח שמגיע עד אליכם מהר במיוחד.

הזמינו מאתרים בחו"ל

אם מדובר בדברים ספציפיים ואין לכם בעיה גם להמתין זמן ארוך יחסית, תוכלו בהחלט להזמין ציוד איכותי מהאתרים המובילים בחו"ל. נסו להזמין מאיביי, אמזון או עלי אקספרס ותוכלו למצוא מוצרים מעולים במחירים די זולים. כמובן, מומלץ לרכוש אך ורק ממוכרים מורשים ומנוסים עם ביקורות טובות ולקחת בחשבון שבגלל חוסר יעילות של דואר ישראל, זה עשוי לקחת זמן ארוך במיוחד. אם אין לכם בעיה עם זה תוכלו להזמין בכיף.

קבוצות רכישה

אם אתם גרים בתל אביב למשל, סביר מאד להניח שיש סביבכם לא מעט בעלי כלבים נוספים שגם הם מנסים להוזיל עלויות על ציוד משלים ואולי אפילו גם על מזון וחטיפים. אם תצליחו לארגן סביבכם מספיק רוכשים, תוכלו להזיל עלויות באופן משמעותי ככל שכמות הפריטים בהזמנה תגדל. אגב, אם אתם לא מכירים אנשים פיזית שישמחו להתארגן יחד, יש תמיד אפשרות למצוא אותם ברשת בקבוצות ופורומים המאגדים קבוצות רכישה. שם יש סיכוי לא רע בכלל שתמצאו מספיק אנשים שישמחו להצטרף לכם ותוכלו לארגן רכישות מרוכזות אחת לזמן מה.

יד שנייה

לבסוף, תוכלו לבחור גם לרכוש ציוד יד שנייה אותו תוכלו למצוא גם בקבוצות ברשתות החברתיות ובאתרים השונים. כשמדובר בציוד כמו קולרים או רצועות, זה אולי לא הדבר הכי נכון, אבל רכישת מלונה יד שנייה לעומת זאת, יכולה בהחלט לחסוך לכם.

נסו את הדרכים הללו ויש סיכוי לא רע שתצליחו לחסוך במידה רבה ביותר!