הישראלים אוהבים מאוד לרכוש אונליין, ועדות לכך ניתן לראות בזינוק במספר הרכישות שהתבצעו דרך האינטרנט בשנתיים האחרונות. אם גם אתם מכורים לרכישות אונליין, זה הזמן להכיר את אתר mylist שבאמצעותו תוכלו לחסוך גם זמן וגם כסף – תחת קורת גג אחת.

אוהבים לרכוש אונליין? זה הזמן להכיר את אתר mylist

ע"פ הנתונים של דואר ישראל, כ 7.2 מיליון ישראלים קנו בשנה האחרונה באינטרנט דרך אתרים ישראליים ובינלאומיים. למעשה, שווי הקניות של הקהל הישראלי בשנת 2017 נאמד ב 14 מיליארד ₪ ואילו היום מדובר בסכום שחצה את רף 30 המיליארד. אם גם אתם רוכשים באינטרנט, מסתבר שאתם לא לבד וביחד איתכם ישנם עוד מיליוני ישראלים שמבצעים את הרכישות שלכם באופן קבוע דרך הפלטפורמות באינטרנט. עם זאת, לרכישה באינטרנט יש גם סיכון: לא פעם אנו רוכשים מוצרים שאנו כלל לא צריכים או לחילופין מגלים כי המוצר אותו רכשנו אינו תואם את מה שחשבנו שהזמנו. החדשות הטובות הן שכיום יש אפשרות מצוינת לבצע רשימה חכמה באינטרנט, וזאת באמצעות אתרים מתמחים המאפשרים לכם לקבל סקירות עדכניות, דירוגים והמלצות מצד גולשים – לטובת תהליך רכישה חכם אך גם חסכוני. בקרו באתר My list ובכך תוכלו לא רק להיות צרכנים חכמים אלא גם להצטרף לקהילה שרק הולכת וצומחת.

 ניצול חוכמת ההמונים לטובת רכישה אונליין

דרך אתר My list תוכלו לבחון קטגוריות מובילות כמו חדר שינה, מחשבים, מוצרי מטבח, מוצרים לבית ולגינה ובהתאם לכך ליצור לעצמכם רשימה מדויקת עם מוצרים שזכו לדירוג גבוה מצד הגולשים שקיבלו את המוצר ויכולים להעיד על איכותו, ממקור ראשון. האתר הוא למעשה האתר הראשון בישראל אשר מבצע סקר שוק מקיף מבין כל האתרים המובילים בעולם מתוך מטרה לאתר את המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר בעבור הצרכן. כל מוצר נבדק ע"י קריטריונים חשובים של מחיר, איכות, עמידות וכו' ולאחר שהמוצר נבחר מתבצעת בדיקה מקפידה שבמסגרתה בוחנים את חוות הדעת של הגולשים ולאחר מכן מעלים את הסקירה במלואה לאתר, כך שכל גולש יכול להיות מעודכן בזמן אמת לגבי מוצרים חדשים. מדובר בניצול מדויק של חוכמת ההמונים לטובת ביצוע רכישה באינטרנט, ובהתאם לכך גם יכולת אמיתית לתפוס שליטה בעולם שלא פעם עשוי להיות מבלבל ומתיש.

מה תוכלו למצוא באתר?

מאחר והאתר מתעדכן באופן תדיר, תוכלו לקרוא מגוון עצום של מדריכים וסקירות בנושאים החמים ביותר: בגדי יוגה מומלצים, חמשת נעלי הריצה המומלצות, ציוד ספורט, מפוח עלים ועוד. מדובר בעולם שלם של דירוגים וסקירות שדרכו ניתן לבצע רכישה מתוחכמת המבוססת על בדיקה כמו גם השוואה בין מגוון רחב של מוצרים, בהתאם לצרכים שלכם. זו הנקודה לציין כי לפני שאתם ממהרים לרכוש באינטרנט, חשוב להיות מדויקים מבחינת המוצר לו אתם זקוקים. קל מאוד להיאבד ולהתפרע מבחינת היקף הרכישה (וישראלים אוהבים מאוד לקנות אונליין), ועל כן העדיפו להיות ממוקדים כמו גם לבצע השוואה בין המוצרים כך שתוכלו לקבל בסופו של דבר את הצעת המחיר הטובה ביותר. לא פעם מסתבר כי ישנם פערי מחירים עצומים בין פריטים, בייחוד בקטגוריה של חשמל ואלקטרוניקה. אף אחד לא רוצה לגלות כי הם שילם בדיעבד יותר מכפי שהיה צריך, ולכן צרכנות חכמה באינטרנט מבוססת על השוואה ובדיקה – לפני הרכישה.

לסיכום, דרך אתר my list ניתן להיות עם אצבע על הדופק וליצור לעצמכם עגלת קניות חסכונית במחיר אבל גם בזמן. אלפי גולשים כבר נכנסו לאתר והתרשמו, ומה איתכם?