למרות שחלפו כבר כשלוש שנים מאז התפרצות מגפת הקורונה, המגפ עדיין כאן וגם כללי הזהירות. מאז פרצה המגפה עולם התעופה חווה שינויים המשפיעים באופן ישיר על קהל הנוסעים, בין אם אתם מתכננים לטוס לחופשה משפחתית או לפגישת עסקים. חלק מההיערכות לקראת הטיסה צריכה להתבצע במסגרת של בדיקת קורונה שהיא הכרחית בעבור כל מי שמתכנן לטוס. מה חשוב לדעת אודות הבדיקה והיכן מבצעים אותה? כל הפרטים בכתבה.

בדיקות קורונה אנטיגן מוסדי – כל מה שצריך לדעת

עולם הרפואה הצליח בפרק זמן קצר ומדהים לפתח שורה של כלים שנועדו להפחית את אחוזי ההדבקה, ולהכניס את המגפה לתוך שליטה, וזאת לאחר שנתיים קשות מאוד. מאחר והנתונים של משרד הבריאות וכן ארגון הבריאות הבינלאומי מעידים כי המגפה עדיין נוכחת, מדינות רבות ברחבי העולם החליטו לנקוט במשנה זהירות, ובשל כך מחייבים את הנוסעים לבצע את הבדיקה. גם אין הוראה מפורשת, בדיקה כמו זו עוד לפני הטיסה היא בעלת משמעות, מאחר ואתם יכולים לנקוט במשנה זהירות ולבחון האם אתם בעצמכם נדבקתם בנגיף, ובשל כך עלולים לסכן לא רק את עצמכם בעקבות טיפול רפואי בחו"ל, אלא גם את מי שנמצא תחת סיכון. על כן, הזמנה של בדיקת אנטיגן מוסדי לפני טיסה דרך המעבדה של חברת AIDG תאפשר לכם לבצע את הבדיקה בקלות ועם שימת דגש על קבלת תוצאות בפרק זמן קצר, כך שתוכלו לטוס לחו"ל בראש שקט.

מדובר בבדיקת קורונה המאושרת על ידי משרד הבריאות והיא כוללת תוצאות גם בעברית וגם באנגלית. הצוות המקצועי של המעבדה מבצע תהליך פענוח מהיר, כאשר היתרון נובע בין היתר בעקבות מרכזי דגימה בכל רחבי הארץ. בכך, ניתן לא רק להתכונן לטיול או לחופשה בחו"ל, אלא גם לוודא כי אתם עומדים בתנאים של מדינות אשר דורשות מנוסעים להציג תוצאה שלילית לפני העלייה למטוס ועוד בכניסה לבקרת הגבולות.

קבוצת טכנולוגיה בינלאומית לטובת ביצוע של בדיקות

על מנת לבצע את הבדיקות ברמה הגבוהה ביותר, אין ספק כי פנייה לחברת AIDG היא בדיוק מה שאתם צריכים בשביל להתכונן לטיסה, בין אם מדובר בטיול הגדול לדרום אמריקה או בנסיעת עסקים. מדובר בחברה המובילה את התחום של רפואה בהתאמה אישית. מאז פרוץ המגפה, הצליחה החברה לסייע לאלפי ישראלים בעקבות ביצוע של בדיקות מסוג PCR. מדובר בבדיקות המתבצעות במסגרת של טכנולוגיות מתקדמות שפותחו כאן בישראל, לטובת איתור הימצאות הנגיף. דרך האתר ניתן לבצע הזמנה לבדיקת קורונה PCR לפני הטיסה, כאשר לחברה יש נקודות בדיקה בכל רחבי הארץ.

 

 

מענה מקצועי בעבור קהל הנוסעים

כחברה מובילה בתחומה, תוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים את המענה לו אתם זקוקים, בייחוד לאור ההבנה כי בעקבות פרוץ מגפת הקורונה, נדרש לבצע את הבדיקה ועם שימת דגש על קבלת תוצאות במהירות. באתר הרשמי של החברה תוכלו לקבל את כל המידע לו אתם זקוקים טרם הטיסה, ובכך להתכונן ולהימנע מאי נעימות הנוצרת על רקע של אי ביצוע של בדיקת קורונה מסוג PCR.

לסיכום

המציאות תחת מקפת הקורונה מחייבת היערכות שונה מכפי שהכרתם בעבר, וזאת בשל הצורך בביצוע של בדיקות. באמצעות המעבדה המקצועית של חברת AIDG  תוכלו לקבל את המענה במסגרת של בדיקות הנערכות על בסיס של טכנולוגיה מתקדמת, וצוות דוגמים מהשורה הראשונה, כפי שניתן להתרשם גם מהתגובות המצוינות של ישראלים שעברו את הבדיקה, וקיבלו תוצאות בפרק זמן קצר.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.