השיער שלנו הוא תפארת ראשנו, וכאשר הוא עייף, חלש ונושר  – כך גם הביטחון והדימוי העצמי שלנו. בכדי להעניק לשיער את הטיפוח לו הוא זקוק וכדי לטפל בו, מומלץ להיוועץ עם אנשי המקצוע הנכונים ולהתאים לעצמכם את הטיפול המתאים עם דרכי הטיפול החדשניות ביותר. אם אתם מתלבטים לגבי הדרך הטובה ביותר לטיפוח או שיקום השיער שלכם, החלטנו להציג את 10 עצות היופי הטובות ביותר לצורך טיפוח ושיקום השיער:

טיפול מזורתפיה נגד נשירה והתקרחות

התקרחות ונשירה היא בעיה רבת שנים שעליה עמלים מיטב החוקרים. אחת מהדרכים המועילות ביותר היא מזותרפיה אשר נחשבת לטיפול מצוין בעבור נשירה והתקרחות. מדובר בטכניקה לטיפול בעור הקרקפת אשר מתבצע באמצעות מחטים זעירות אשר מפעילות את מנגנון הריפוי והתיקון של הגוף. במסגרת הטיפול הקרקפת שלכם תעבור תהליך של תיקון והתחדשות, ולאחר זמן קצר ניתן כבר להבחין בתוצאות מצוינות אשר במסגרתן ניתן לראות שיפור ניכר באיכות השיער ובקצב הצמיחה.

שמן קוקוס

באמצעות שמן קוקוס ניתן להזין את השיער, ולהעניק לו מראה בריא וזוהר. מסכת קוקוס אותה מורחים בלילה ושוטפים ביום מהווה דרך נהדרת לטפח את השיער, ולהעניק לו מינרלים אשר מצויים בקוקוס. בשנים האחרונות שמן הקוקוס הפך לאחד המוצרים הנמכרים ביותר במדפי הפארם, ולא בכדי – מדובר במוצר מצוין ואיכותי לצורך טיפוח השיער ואפילו עור הפנים.

שטיפה במים קרים

מסיימים להתקלח? מומלץ לשטוף את השיער באמצעות מים קרים למשך דקה וחצי לפחות, וזאת לצורך עידוד הזרמת הדם לאזור.

10 עצות יופי לטיפוח השיער

סירוק על שיער יבש

אחת הטעויות שכל אחד מאיתנו עושה הוא סירוק השיער מיד לאחר המקלחת. מדובר בטעות, וזאת בשל העובדה כי המסרק "שובר" למעשה את השיער ומחליש אותה. סירוק השיער צריך להתבצע רק לאחר שהשיער יבש, ובעדינות רבה.

החדרת לחות

לאחר המקלחת מומלץ להשתמש בלחות והזנה דרך קרם או סרום, וזאת בכדי למנוע את התייבשות השיער, בעיקר בתקופה החמה של הקיץ.

חפיפה כל יומיים

הקרקפת שלנו מייצרת שומן טבעי אשר הוא חשוב מאוד לצורך עידוד צמיחת השיער. מומלץ שלא לחפוף את השיער בכל יום אלא אחת ליומיים עד שלושה, בכדי לאפשר לקרקפת להפריש את השומנים הטבעיים שלה.

מסכת הזנה

מומלץ להימנע משימוש במרכך, ולהשתמש פעמיים בשבוע במסכת הזנה אשר באמצעותה ניתן לקבל תוצאות מצוינות, בזמן קצר.

שמן עץ התה

סובלים מקשקשים? טיפול מצוין הוא טיפול באמצעות שמן עץ התה אשר נמצא כיעיל מאוד לצורך הסרת קשקשים.

גזירת קצוות

חשוב מאוד ללכת לספר לפחות פעם בחודשיים, לצורך גזירת קצוות אשר מונעים מצב שבו ישנם קצוות יבשים ומפוצלים.